Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Dahua Metalni zidni nosač za dome kamere PFB2203W
Maloprodajna cijena: 30.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
24.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Specifikacija | |
|---|---|
| Materijal kućišta | SGCC; Aluminijumska legura |
| Dimenzije proizvoda | 162,0 mm × 129,4 mm × 80,0 mm |
| Boja | Bijela |
| Neto težina | 0,48 kg |
| Bruto težina | 0,56 kg |
| Nosivost | 1,0 kg |
| Instalacija | Zidni nosač |
| Nivo antikorozivne zaštite | Osnovna zaštita |
| Tip | Zidni nosač za dome kamere |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.79EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Nazidna dozna Fizičke karakteristike - Boja: Bela Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Karakteristike - Tip: Koaksijalni kabl Napomena: FPE izolacija,RG59 sa naponskim kablom Fizičke karakteristike - Dužina: 100m Boja: Crna
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana