Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DAHUA P5D-5F-PV 5+5MP Outdoor Wi-Fi Dual-Lens Pan & Tilt kamera
Maloprodajna cijena: 263.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
211.02 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2x 5 Megapiksela |
| Veličina | 1/3 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Fixed Lens- 2.8mm: 110°×95°×53° (diagonal x horizontal x vertical), PT lens - 6mm: 57°×49°×26° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 2 IR LED, 2 Warm light |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm, 6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2.880 x 1.620 |
| Frame rate | 15fps |
| Podržani video formati | H.265 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.711a |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Bežična mreža | |
| Standard | Bluetooth, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | DWDR, Detekcija pokreta, Image Rotation, AI detekcija ljudi, Alarm, AI detekcija vozila |
| Memorija | |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 210mm x 159.4mm x 119.1mm |
| Masa | 585g |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Dual-Lens |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.90EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 129°×102°×60° (diagonal x horizontal x vertical...
IPC-HFW1239TL1-A-IL 2MP Smart Dual Illuminators Bullet Camera
Xiaomi Smart Camera C700 pruža vrhunsku sigurnost s 4K UHD prikazom, naprednim noćnim vidom i AI detekcijom pokreta. S novom generacijom HDR-a, kamera...
IPC-HDW1239V-A-IL-0280B 2MP Entry Smart Dual Light Fixed-focal Eyeball Network Camera
Rezolucija 2K, 2304 x 1296Baterija 4900mAhZvučno i vizuelno upozorenjeDvosmjerni zvuk
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana