Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DAHUA IPC-T1E20-A-0280B 2MP IR Turret IP kamera
Maloprodajna cijena: 63.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
50.37 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/3.2 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 2.8mm: 117°×99°×55° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.005Lux/F2.2, 0.01 Lux/F2.2 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm |
| Fokusni koeficijent | F2.2 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, DHCP, Multicast, P2P |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Auto gain control, DWDR, BLC, HLC, Detekcija pokreta, 3D NR, ROI, privacy masking, Mirror, Smart Illumination |
| Memorija | |
| RAM | 64MB |
| Interna | 16MB |
| Zaštita | |
| Ostalo | Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, Security warning |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ109.9mm x 103.2mm |
| Masa | 240g |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Eyeball |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 4 Megapiksela Veličina: 1/1.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 114° dijagonalni,52° vertikalni,97°...
IPC-HDBW1430DE-SW-0280B 4MP IR Fixed-focal Wi-Fi Dome Network Camera
Ključne karakteristike: Žičana + Wi-Fi dvostruka mrežaZvučni i vizuelni alarmAl detekcija ljudiDvosmerna funkcija glasovnog...
IPC-HFW2249T-ZAS-IL 2MP Smart Bullet WizSense Network kamera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana