Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP,WizSense Rezolucija senzora: 6 Megapiksela Veličina: 1/1.8 inča Tip senzora: Progressive CMOS Uglovi snimanja: 3.6mm: H: 78°; V: 42°; D: 91° Osvetljenje: 0.0007Lux/F1.0 Sočivo - Fokusna daljina: 3.6mm Fokusni koeficijent: F1.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 3288 x 1850 Frame rate: : 3288 × 1850@(1–20 fps)/2688 × 1520@(1–25/30 fps) Podržani video formati: H.264,H.264B,H.264H,H.265,MJPEG,Smart H.264+,Smart H.265+ Audio - Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,G.726,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: UPnp,ARP,Auto Registration,Bonjour,DDNS,DHCP,DNS,FTP,HTTP,ICMP,IGMP,IPv4,IPv6,Multicast,NFS,NTP,P2P,PPPOE,QoS,RTCP,RTMP,RTP,RTSP,SFTP,SMTP,TCP,UDP Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,AI ISP,BLC,Dan/noć Color/B/W,HLC,IVS,Smart Illumination,SMD PLUS,WizColor Technology Mreža: DMSS,DSS,Smart PSS Lite Memorija - RAM: 256MB Podržane memorijske kartice: MicroSD (do 256GB) Zaštita - Ostalo: 802.1x,Account lockout,Digest,Generation and importing of X.509 certification,HTTPS,IP/MAC filtering,Security logs,Security warning,Session security,Syslog,Trusted boot,Trusted execution,Trusted upgrade,WSSE Fizičke karakteristike - Dimenzije: 197.9mm x 80.2mm x 76.2mm Masa: 0.57kg Boja: Bela Napomena: IP67 sertifikovano vodootporno kućište,Operativna temperatura -40°C do +60°C Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 356.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
284.86 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP, WizSense |
| Rezolucija senzora | 6 Megapiksela |
| Veličina | 1/1.8 inča |
| Tip senzora | Progressive CMOS |
| Uglovi snimanja | 3.6mm: H: 78°; V: 42°; D: 91° |
| Osvetljenje | 0.0007Lux/F1.0 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 3288 x 1850 |
| Frame rate | : 3288 × 1850@(1–20 fps)/2688 × 1520@(1–25/30 fps) |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, IGMP, QoS, Bonjour, Multicast, NFS, SFTP, RTMP, UPnp, P2P, Auto Registration |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | BLC, HLC, 3D NR, Smart Illumination, AI ISP, IVS, SMD PLUS, WizColor Technology, Dan/noć Color/B/W |
| Mreža | DMSS, DSS, Smart PSS Lite |
| Memorija | |
| RAM | 256MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | 802.1x, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, IP/MAC filtering, Syslog, Security warning, Session security |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 197.9mm x 80.2mm x 76.2mm |
| Masa | 0.57kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište, Operativna temperatura -40°C do +60°C |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.31EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Xiaomi Smart Camera C300 Dual ima dvije kamere od 3 MP s HD rezolucijom, rotirajuću telefoto leću od 6 mm koja prati kretanje i fiksnu širokokutnu leć...
Rezolucija 4K 8MP (3840 × 2160 piksela), Digitalni zum 18x, Ugrađeni mikrofon i zvučnik, MicroSD do 512GB, Žižna daljina: 4 mm, Senzor slike 1/27'' CM...
HAC-HFW1200TL-0360B-S6 2MP HDCVI IR Bullet kamera
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 5 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0° - 345°,Tilt: 0°–80° Osvetlje...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana