Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: WizSense Rezolucija senzora: 4 Megapiksela Veličina: 1/1.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°,Tilt: 0°–90° Osvetljenje: 0.0005 Lux/F1.0 Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm~3.6mm~6mm Fokusni koeficijent: F1.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.280 x 720 (HD 720p),1.280 x 960 (1.3M),1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),2.304 x 1.296 (3M),2.560 x 1.440 (4M),2.688 x 1.520 (4M),352 x 240 (CIF),352 x 288 (CIF),640 x 480 (VGA),704 x 480 (D1),704 x 576 (D1) Frame rate: 25/30fps Podržani video formati: H.264,H.264B,H.264H,H.265,MJPEG Audio - Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,G.726,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: ARP,Auto Registration,Bonjour,DDNS,DHCP,DNS,FTP,HTTP,ICMP,IGMP,IPv4,IPv6,Multicast,NFS,NTP,P2P,PPPOE,QoS,RTCP,RTMP,RTP,RTSP,SFTP,SMTP,TCP,UDP,UPnP Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,Auto gain control,BLC,Detekcija pokreta,HLC,Manual gain control,WDR Memorija - RAM: 256MB Interna: 128MB Podržane memorijske kartice: FTP,MicroSD (do 256GB),NAS,SFTP Zaštita - Ostalo: IP67 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 197.9mm x 80.2mm x 76.2mm Masa: 0.57kg Boja: Belo-crna Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 313.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
250.59 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | WizSense |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/1.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Rotacija: 0°–360°, Pan: 0°–360°, Tilt: 0°–90° |
| Osvetljenje | 0.0005 Lux/F1.0 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm~6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 1.280 x 960 (1.3M), 704 x 576 (D1), 704 x 480 (D1), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF), 2.560 x 1.440 (4M), 2.304 x 1.296 (3M), 2.688 x 1.520 (4M) |
| Frame rate | 25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, QoS, Bonjour, Multicast, NFS, SFTP, RTMP, P2P, Auto Registration |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Auto gain control, BLC, HLC, Detekcija pokreta, WDR, 3D NR, Manual gain control |
| Memorija | |
| RAM | 256MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB), NAS, FTP, SFTP |
| Zaštita | |
| Ostalo | IP67 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 197.9mm x 80.2mm x 76.2mm |
| Masa | 0.57kg |
| Boja | Belo-crna |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.19EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
IPC-HFW2249S-S-IL-0280B 2MP Smart Bullet WizSense Network Camera
Senzor - Tip kamere: WizSense Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–355°,Rotacija: 0°–355°...
IPC-HFW2849T-AS-IL-0360B 8MP Smart Dual Light Fixed-focal Bullet WizSense Network Camera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana