Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
IPC-HFW2449T-AS-IL-0360B 4MP Smart Dual Light Fixed-focal Bullet WizSense Network Camera
Maloprodajna cijena: 313.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
250.59 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.9 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 3.6mm: 101°×84°×42° (diagonal x horizontal x vertical), 6mm: 61°×52°×28° (diagonal x horizontal x vertical), 8mm: 46°×40°×23° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.006 Lux/F1.6 (u boji), 0.0006 Lux/F1.6 (crno-belo) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.6mm~6mm~8mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 704 x 576 (D1), 704 x 480 (D1), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF), 2.560 x 1.440 (4M), 2.304 x 1.296 (3M), 2.688 x 1.520 (4M) |
| Frame rate | 1 ~ 20/25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, DHCP, IGMP, Multicast, SFTP, RTMP, P2P |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | BLC, HLC, WDR, 3D NR |
| Memorija | |
| RAM | 128MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | 802.1x, Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, Firmware encryption, Syslog |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 238.5mm x 90.7mm x 90.7mm |
| Masa | 720g |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Bullet |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.19EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
TP-LINK TAPO C110 Home Security Wi-Fi Camera, 3 MP, Ultra-High Definition Video, Up to 256 GB
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 101° horizontalni,52.5° vertikalni O...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana