Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: WizSense Rezolucija senzora: 5 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°,Tilt: 0°–78° Osvetljenje: 0.0005 Lux/F1.6 (crno-belo),0.005Lux/F1.6 (u boji) Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm~3.6mm Fokusni koeficijent: F1.6 Snimanje videa - Rezolucija videa: 2.592 x 1.944,704 × 576 Frame rate: 1 ~ 20fps,1~25/30fps Podržani video formati: H.264,H.264B,H.264H,H.265,MJPEG Audio - Zvučnici: Ugrađeni Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,G.726,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: ARP,DDNS,DHCP,DNS,FTP,HTTP,ICMP,IGMP,IPv4,IPv6,Multicast,NFS,NTP,PPPOE,QoS,RTCP,RTMP,RTP,RTSP,SAMBA,SFTP,SMTP,SNMP,TCP,UDP,UPnP Dodatne funkcije - Snimanje: 3D DNR,Automatski balans bele,BLC,HLC,SSA,WDR Memorija - RAM: 512MB Interna: 128MB Podržane memorijske kartice: MicroSD Zaštita - Ostalo: 802.1x,Account lockout,Configuration encryption,Digest,Firmware encryption,Generation and importing of X.509 certification,HTTPS,IP/MAC filtering,Security logs,Syslog,Trusted boot,Trusted execution,Trusted upgrade,Video encryption,WSSE Fizičke karakteristike - Dimenzije: Φ121.9 mm × 99.1 mm Masa: 485g Boja: Bela Tip kućišta: Eyeball Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 187.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
150.03 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | WizSense |
| Rezolucija senzora | 5 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Rotacija: 0°–360°, Pan: 0°–360°, Tilt: 0°–78° |
| Osvetljenje | 0.005Lux/F1.6 (u boji), 0.0005 Lux/F1.6 (crno-belo) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 704 × 576, 2.592 x 1.944 |
| Frame rate | 1~25/30fps, 1 ~ 20fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, SNMP, QoS, Multicast, NFS, SFTP, RTMP, SAMBA |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Automatski balans bele, BLC, HLC, WDR, 3D DNR, SSA |
| Memorija | |
| RAM | 512MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD |
| Zaštita | |
| Ostalo | 802.1x, Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, Firmware encryption, IP/MAC filtering, Syslog |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ121.9 mm × 99.1 mm |
| Masa | 485g |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Eyeball |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.90EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Rezolucija 1920 x 1080 piksela, Koristi se u zatvorenom prostoru i na otvorenom
Senzor - Tip kamere: WizSense Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.9 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 119°×101°×54° (diagonal...
Rezolucija 4K 8MP (3840 × 2160 piksela), Digitalni zum 18x, Ugrađeni mikrofon i zvučnik, MicroSD do 512GB, Žižna daljina: 4 mm, Senzor slike 1/27'' CM...
DAHUA HAC-HDW1500T-Z-A-2712-S2 IR HDCVI 5 megapiksela eyeball kamera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana