Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 101° horizontalni,52.5° vertikalni Osvetljenje: 0 Lux sa IR LED,0.0005 Lux/F1.6,0.005Lux/F1.5 Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm~12mm Fokusni koeficijent: F1.5 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 Frame rate: 1~25/30fps Podržani video formati: H.264,H.264B,H.265,MJPEG Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: ARP,DHCP,DNS,FTP,HTTP,IPv4,IPv6,Multicast,NTP,RTP,RTSP,SMTP,TCP,UDP Dodatne funkcije - Snimanje: Detekcija lica Memorija - RAM: 128MB Interna: 16MB Podržane memorijske kartice: MicroSD (do 256GB) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 108.3mm x 122mm Masa: 0.68kg Boja: Bela Napomena: IP67 sertifikovano vodootporno kućište Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 253.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
203.11 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 101° horizontalni, 52.5° vertikalni |
| Osvetljenje | 0 Lux sa IR LED, 0.005Lux/F1.5, 0.0005 Lux/F1.6 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~12mm |
| Fokusni koeficijent | F1.5 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.265, MJPEG |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, RTSP, RTP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DHCP, Multicast |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Detekcija lica |
| Memorija | |
| RAM | 128MB |
| Interna | 16MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 108.3mm x 122mm |
| Masa | 0.68kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.64EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: WizSense Rezolucija senzora: 5 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°...
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 101° horizontalni,52.5° vertikalni O...
Xiaomi Smart Camera C500 Dual nudi vrhunski nadzor doma s dvostrukim 4 MP lećama koje omogućuju ultra-HD kvalitetu slike. Senzor visoke osjetl...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana