DAHUA IPC-HDBW2241R-ZAS-27135 2MP IR Vari-focal Dome WizSense Network kamera
DAHUA IPC-HDBW2241R-ZAS-27135 2MP IR Vari-focal Dome WizSense Network Camera
Maloprodajna cijena: 437.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Cijena za jednokratno plaćanje
Informacije o proizvodu
Senzor
Tip kamereIP
Rezolucija senzora2 Megapiksela
Veličina1/2.8 inča
Tip senzoraCMOS
Uglovi snimanja131°~35° dijagonalni, 108°~30° horizontalni, 56° ~ 17° vertikalni
Osvetljenje0 Lux sa Illuminator on, 0.002Lux/F1.5, 0.0002Lux/1.5 (crno-belo)
Sočivo
Fokusna daljina2.7mm~13.5mm
Fokusni koeficijentF1.5
Snimanje videa
Frame rate1~25/30fps (1.920 x 1.080), 1~25/30fps (D1)
Podržani video formatiH.264, H.264+, H.264B, H.264H, H.265, H.265+, MJPEG
Snimanje fotografija
Podržani formatiJPEG
Audio
MikrofonUgrađen
Podržani audio formatiG.726, PCM, G.711a, G.711Mu
Žična mreža
Protok žične mreže10/100Mbps
Dodatne funkcije
Memorija
RAM128MB
Interna128MB
Podržane memorijske karticeMicroSD (do 256GB)
Zaštita
Fizičke karakteristike
DimenzijeΦ122mm x 93.4mm