Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 4 Megapiksela Veličina: 1/3 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 3.6mm: 92°×76°×40° (diagonal x horizontal x vertical) Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.003Lux/F2.0 (crno-belo),0.03Lux/F2.0 (u boji) Sočivo - Fokusna daljina: 3.6mm Fokusni koeficijent: F2.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 2.560 x 1.440 Frame rate: 20fps Podržani video formati: H.264,H.264+,H.264B,H.264H,H.265,H.265+ Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: ARP,DHCP,DNS,HTTP,IPv4,Multicast,NTP,RTCP,RTMP,RTP,RTSP,TCP,UDP Bežična mreža - Standard: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,BLC,Detekcija pokreta,DWDR,Video tampering Memorija - RAM: 64MB Interna: 16MB Podržane memorijske kartice: MicroSD (do 256GB) Zaštita - Ostalo: Account lockout,Configuration encryption,Digest,Generation and importing of X.509 certification,HTTPS,Security logs,Trusted boot,Trusted execution,Trusted upgrade,Video encryption,WSSE Fizičke karakteristike - Dimenzije: 110.7mm x 88.7mm Masa: 0.41kg Boja: Bela Napomena: IK10 sertifikovano kućište otporno na oštećenja (vandalizam),IP67 sertifikovano vodootporno kućište Tip kućišta: Dome Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 179.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
143.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/3 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 3.6mm: 92°×76°×40° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.003Lux/F2.0 (crno-belo), 0.03Lux/F2.0 (u boji) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F2.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2.560 x 1.440 |
| Frame rate | 20fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264+, H.264B, H.264H, H.265, H.265+ |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, RTSP, RTP, RTCP, HTTP, NTP, DNS, DHCP, Multicast, RTMP |
| Bežična mreža | |
| Standard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Video tampering, DWDR, BLC, Detekcija pokreta, 3D NR |
| Memorija | |
| RAM | 64MB |
| Interna | 16MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 110.7mm x 88.7mm |
| Masa | 0.41kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IK10 sertifikovano kućište otporno na oštećenja (vandalizam), IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Dome |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.70EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
IPC-PFW3849S-A180-E2-ASPV-0280B 2x4MP TiOC Duo Splicing Fixed-focal Bullet WizSense Network kamera P
HAC-T1A21-U-0280B 2MP HDCVI IR Eyeball kamera
Senzor - Tip kamere: WizSense Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.9 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 119°×101°×54° (diagonal...
2 Megapiksela, 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana