Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Digitalni zum: 16x Uglovi snimanja: 104°/92 horizontalni,55°/50° vertikalni Osvetljenje: 0.08Lux/F2.0,0.3Lux/F2.0,0Lux/F2.0(IR on) Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm~3.6mm Fokusni koeficijent: F2.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1920 × 1080 Frame rate: 1080P(1~25/30fps) Podržani video formati: H.264+,H.264H,H.265,H.265+,Motion JPEG Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: 802.1x,ARP,Bonjour,DDNS,DHCP,DNS,FTP,HTTP,HTTPS,ICMP,IGMP,IPv4,IPv6,Multicast,NTP,PPPOE,QoS,RTCP,RTP,RTSP,SMTP,TCP,UDP,UPnP Dodatne funkcije - Snimanje: 3D DNR,Detekcija pokreta,Illegal access,IP address conflict,Network disconnection,Scene changing,Smart IR,Storage anomaly,Video tampering Memorija - RAM: 256MB Interna: 32MB Zaštita - Ostalo: IK10,IP67,PoE Fizičke karakteristike - Dimenzije: 109.9mm x 81mm Masa: 0.34kg Boja: Bela Tip kućišta: Dome Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 138.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
110.47 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Digitalni zum | 16x |
| Uglovi snimanja | 104°/92 horizontalni, 55°/50° vertikalni |
| Osvetljenje | 0Lux/F2.0(IR on), 0.08Lux/F2.0, 0.3Lux/F2.0 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F2.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1920 × 1080 |
| Frame rate | 1080P(1~25/30fps) |
| Podržani video formati | Motion JPEG, H.264+, H.264H, H.265, H.265+ |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, HTTPS, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, QoS, Bonjour, 802.1x, Multicast |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Video tampering, Scene changing, Network disconnection, IP address conflict, Illegal access, Storage anomaly, Detekcija pokreta, Smart IR, 3D DNR |
| Memorija | |
| RAM | 256MB |
| Interna | 32MB |
| Zaštita | |
| Ostalo | IP67, PoE, IK10 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 109.9mm x 81mm |
| Masa | 0.34kg |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Dome |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.61EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
TP-LINK TAPO C720 Smart Floodlight 2K QHD Camera 2800-Lumen Ultra-Bright, IP65, Customizable Alarm
Rezolucija 1920 x 1080 piksela, Koristi se u zatvorenom prostoru i na otvorenom
HAC-HFW1200CL-IL-A-0360B-S6 2MP Smart Dual Light HDCVI Fixed-focal Bullet Camera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana