Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 5 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 113°~31.4° horizontalni,58°~17° vertikalni Osvetljenje: 0 Lux sa IR LED,0.001 Lux/F1.6,30IRE Sočivo - Fokusna daljina: 2.8-13.5mm Fokusni koeficijent: F1.6 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),2.560 x 1.440,2.880 x 1.620 (5M),3.840 x 2.160 (4K),960 x 480 (960H),960 x 576 (960H) Frame rate: 25/30fps@4K Dodatne funkcije - Snimanje: Detekcija lica Fizičke karakteristike - Dimenzije: 244.1mm x 90.4mm x 90.4mm Masa: 0.76kg Boja: Bela Napomena: IP67 sertifikovano vodootporno kućište Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 131.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
104.76 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | HDCVI |
| Rezolucija senzora | 5 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 58°~17° vertikalni, 113°~31.4° horizontalni |
| Osvetljenje | 0 Lux sa IR LED, 30IRE, 0.001 Lux/F1.6 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8-13.5mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 3.840 x 2.160 (4K), 960 x 576 (960H), 960 x 480 (960H), 2.880 x 1.620 (5M), 2.560 x 1.440 |
| Frame rate | 25/30fps@4K |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Detekcija lica |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 244.1mm x 90.4mm x 90.4mm |
| Masa | 0.76kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.42EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HAC-HDW1509T-A-LED-0280B-S2 5MP Full-color HDCVI Eyeball Camera
Rezolucija 1920 x 1080 piksela, Koristi se u zatvorenom prostoru i na otvorenom
Ključne karakteristike: Jasna slika od 2K, 3MPAl detekcija ljudiDvosmjerna funkcija glasovnog poziva
Rezolucija 4K 8MP (3840 × 2160 piksela), Digitalni zum 18x, Ugrađeni mikrofon i zvučnik, MicroSD do 512GB, Žižna daljina: 4 mm, Senzor slike 1/27'' CM...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana