Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 5 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Osvetljenje: 0.005Lux/F1.2 Sočivo - Fokusna daljina: 3.6mm Fokusni koeficijent: F1.2 Snimanje videa - Rezolucija videa: 2.592 x 1.944 Frame rate: 20fps Audio - Mikrofon: Ugrađen Fizičke karakteristike - Dimenzije: 198.4mm x 80.2mm x 76.2mm Masa: 0.29kg Boja: Bela Napomena: IP67 sertifikovano vodootporno kućište Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 136.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
108.79 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | HDCVI |
| Rezolucija senzora | 5 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Osvetljenje | 0.005Lux/F1.2 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.2 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2.592 x 1.944 |
| Frame rate | 20fps |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 198.4mm x 80.2mm x 76.2mm |
| Masa | 0.29kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.56EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6 HDCVI IR 2 megapiksela Eyeball kamera
IPC-HDW1439V-A-IL-0280B-BLACK 4MP Entry Smart Dual Light Fixed-focal Eyeball Network kamera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana