Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 87.5° horizontalni Osvetljenje: 0 Lux sa IR on,0.02Lux/F1.85 Sočivo - Fokusna daljina: 3.6mm Fokusni koeficijent: F1.85 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 Frame rate: 25/30/50/60fps@720P,25/30fps@1080P Audio - Zvučnici: Ugrađeni Mikrofon: Ugrađen Fizičke karakteristike - Dimenzije: 198.9mm x 80.2mm x 76.2mm Masa: 0.27kg Boja: Bela Napomena: IP67 sertifikovano vodootporno kućište Tip kućišta: Bullit Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 67.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
53.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | HDCVI |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 87.5° horizontalni |
| Osvetljenje | 0 Lux sa IR on, 0.02Lux/F1.85 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.85 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 |
| Frame rate | 25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720P |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 198.9mm x 80.2mm x 76.2mm |
| Masa | 0.27kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Bullit |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.76EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 101° horizontalni,52.5° vertikalni O...
HAC-HDW1200T-IL-A-0280B-S6 2MP Smart Dual Light HDCVI Fixed-focal Eyeball Camera
5 Megapiksela, 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p)
3 Megapiksela, WiFi IP dan / noć kamera Ultra HD
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana