Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°,Tilt: 0°–90° Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.001 Lux/F2.0 (crno-belo),0.01 Lux/F2.0 Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm~3.6mm Fokusni koeficijent: F2.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),960 x 480 (960H),960 x 576 (960H) Frame rate: 25fps,30fps Podržani video formati: AHD,CVBS,CVI,TVI Audio - Mikrofon: Ugrađen Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,Auto gain control,BLC,DWDR,HLC,Mirror,privacy masking,Smart IR Fizičke karakteristike - Dimenzije: 174.5mm x 72.3mm x 70.6mm Masa: 0.34kg Boja: Bela Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 67.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
53.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | HDCVI |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Rotacija: 0°–360°, Pan: 0°–360°, Tilt: 0°–90° |
| Osvetljenje | 0.01 Lux/F2.0, 0 Lux sa Illuminator on, 0.001 Lux/F2.0 (crno-belo) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F2.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 960 x 576 (960H), 960 x 480 (960H) |
| Frame rate | 30fps, 25fps |
| Podržani video formati | CVBS, CVI, AHD, TVI |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Auto gain control, DWDR, BLC, HLC, Smart IR, 3D NR, privacy masking, Mirror |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 174.5mm x 72.3mm x 70.6mm |
| Masa | 0.34kg |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.76EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tapo C500 Outdoor IP65 WiFi Pan/Tilt dan-noć IP kamera, 2MPix, 15 fps, H.264, noćno snimanje do 30m, 360° horizontal, 130° vertical, ugrađen mikrofon...
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 5 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 111° horizontalni,58° vertikalni...
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°,Ti...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana