Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 80.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
64.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | HDCVI |
| Rezolucija senzora | 5 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | Progressive CMOS |
| Uglovi snimanja | Rotacija: 0°–360°, Pan: 0°–360°, Tilt: 0° – 78°, H: 113.3°; V: 62.1°; D: 134.3° |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.001 Lux/F1.6 (crno-belo), 0.01 Lux/F1.6 (u boji), Infra-crveno (IR) LED osvetljenje 25m |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 960 x 576 (960H), 960 x 480 (960H), 2.880 x 1.620 (5M), 4M (2.560 × 1.440), TVI 5M 16:9 (2960 × 1665) |
| Frame rate | 25fps@5M |
| Podržani video formati | CVBS, CVI, AHD, TVI |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | DWDR, BLC, HLC, Smart IR, privacy masking, Manual gain control, Mirror, Starlight Technology, Super Adapt tehnologija, AWB, AGC, Dan/noć (ICR)/Color/B/W, Advanced 3DNR, Area white balance |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ97.1mm x 93mm |
| Masa | 0.17kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP50 sertifikovano vodootporno kućište, Operativna temperatura -40°C do +60°C |
| Tip kućišta | Eyeball |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.09EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 5 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 113°~31.4° horizontalni,58°~17° v...
TP-LINK VIGI C385(2.8mm) 4K (8MP) Ultra HD and 24h Full-Color Bullet Network Camera
IPC-HFW1439TL1-A-IL-BLACK 4MP Entry Smart Dual Light Fixed-focal Bullet Network kamera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana