Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°,Tilt: 0° – 78° Osvetljenje: 0 Lux sa IR on,0.02Lux/F1.8,30IRE Sočivo - Fokusna daljina: 2.7mm~12mm Fokusni koeficijent: F1.8 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p) Frame rate: 25/30/50/60fps@720P,25/30fps@1080P Podržani video formati: BNC,CVBS Audio - Mikrofon: Ugrađen Dodatne funkcije - Snimanje: 2D,Auto gain control,DWDR,Smart IR Zaštita - Ostalo: IP67 Fizičke karakteristike - Dimenzije: Φ122mm×104mm Masa: 0.57kg Boja: Bela Tip kućišta: Eyeball Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 139.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
111.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | HDCVI |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Rotacija: 0°–360°, Pan: 0°–360°, Tilt: 0° – 78° |
| Osvetljenje | 0 Lux sa IR on, 30IRE, 0.02Lux/F1.8 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.7mm~12mm |
| Fokusni koeficijent | F1.8 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p) |
| Frame rate | 25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720P |
| Podržani video formati | CVBS, BNC |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Auto gain control, DWDR, Smart IR, 2D |
| Zaštita | |
| Ostalo | IP67 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ122mm×104mm |
| Masa | 0.57kg |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Eyeball |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
IPC-HDBW1430DE-SW-0280B 4MP IR Fixed-focal Wi-Fi Dome Network Camera
IPC-HDW3249TM-AS-LED-0280B 2MP IP Fixed-focal Eyeball WizSense Network Camera
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: Progressive CMOS Optički zum: 4x Digitalni zum: 16x Uglovi...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana