Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DAHUA H5B 5MP Indoor Fixed-focal Wi-Fi Pan & Tilt Network kamera
Maloprodajna cijena: 73.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
58.57 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 5 Megapiksela |
| Veličina | 1/3 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Tilt: -5° - 80°, Pan: 0° - 350° |
| Sočivo | |
| Fokusni koeficijent | F2.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 640 x 360, 2.880 x 1.620 (5M) |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.265 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.711a |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Bežična mreža | |
| Standard | IEEE 802.11b/g/n/ax |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | DWDR |
| Memorija | |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | φ84mm × 123.8mm |
| Masa | 206.5g |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Pan & Tilt |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.91EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Xiaomi Smart Camera C100 pruža 24/7 nadzor s 2K HD kvalitetom snimanja, osiguravajući jasne slike čak i u uvjetima slabog osvjetljenja....
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 129°×102°×60° (diagonal x horizontal x vertical...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana