Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DAHUA H4C 4MP Wi-Fi Pan & Tilt Indoor kamera
Maloprodajna cijena: 68.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
54.56 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 94.3°×80.3°×43.2° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Sočivo | |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2.560 x 1.440 (4M) |
| Frame rate | 25/30fps@4M |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu, G.722.1, MPEG2-Layer2 |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Bežična mreža | |
| Standard | IEEE 802.11n |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | DWDR, Detekcija pokreta |
| Memorija | |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 512GB) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ95.5mm x 130.4mm |
| Masa | 250g |
| Boja | Bela |
| Napomena | USB-C port |
| Tip kućišta | Pan & Tilt |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.78EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
TP-LINK TAPO C210 Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera, 3MP, Full HD, microSD up to 256GB
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 129°×102°×60° (diagonal x horizontal x vertical...
IPC-HFW1439TL1-A-IL 4MP Entry Smart Dual Light Fixed-focal Bullet Network Camera
HAC-HDW1200TLM-IL-A-0280B-S6 2MP Smart Dual Light HDCVI Fixed-focal Eyeball Camera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana