COOLER MASTER Elite NEX W500 500W napajanje (MPW-5001-ACBW-BE1) 3Y
Elite NEX W500 500W napajanje (MPW-5001-ACBW-BE1) 3Y
Maloprodajna cijena: 60.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Cijena za jednokratno plaćanje
Informacije o proizvodu
Osnovne karakteristike
Tip Active PFC
ATX standard ATX 12V V2.41
Snaga 500 W
Klasifikacija efikasnosti 80 Plus
Efikasnost 85%
Vrsta kablova Fiksni
+12V naponske grane
1 38A
Maksimalna kombinovana snaga 456W
Ostale naponske grane
+5V 16A
+3.3V 18A
Maksimalna kombinovana snaga 100W
Fiksni priključci
ATX 24pin 24pin
ATX 8pin (EPS 12V) 8(4+4)pin
SATA 5
Ostali priključci 2x PCI-e 6+2 Pin, 3x 4 Pin Peripheral
Hlađenje
Tip Aktivno
Broj ventilatora 1
Dimenzije ventilatora 120mm x 120mm
Dodatne funkcije Sleeve fan
Fizičke karakteristike
Format ATX
Dimenzije 150mm x 140mm x 86mm