Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 8 kg, Dubina: 60 cm, Inverter, En. klasa: C
Maloprodajna cijena: 495.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
396.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko mašina za pranje veša 8 kg
| Tip kontrole: | Programator |
| Display: | Da |
| Bluetooth povezivanje: | Ne |
| Tajmer: | Da |
| Kapacitet mašine: | 8 kg |
| Broj standardnih programa: | 15 |
| Boja: | Bijela |
| Tip mašine za pranje veša: | Samostojeća |
| Bubanj: | Inox |
| Svijetlo: | Ne |
| Vrata: | XL |
| Zaključavanje programa: | Da |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Fioka za tečni deterdžent: | Da |
| Zaštita od prelivanje vode: | Da |
| Kapacitet pranja veša: | 8 kg |
| Broj programa pranja veša: | 15 |
| Maksimalna brzina centrifuge: | 1400 rpm |
| Aqua tech: | Ne |
| Indikator toka programa: | Da |
| Automatska kontrola nivoa vode: | Da |
| Sistem automatske kontrole potrošnje vode: | Da |
| Kontrola neravnoteže bubnja: | Da |
| Zavisno od vrste tkanine, koristite sledeće glavne programe: | |
| 1. Pamuk: | Program za pamučni veš (čaršavi, navlake za jorgan, peškiri, donji veš) |
| 2. Eco Pamuk 40-60°C | Omogućava veliku uštedu energije i vode, pere duže od ostalih programa. |
| 3. Sintetika | Program za košulje,bluze,odjeća od sintetike miješana s pamukom)kraći ciklus pranja u odnosu na pamuk za zavjese i til koristite program Sintetika 40°C sa funkcijom pretpranja i funkcijom protiv gužvanja. |
| 4. Xpress/Xpress Super Short: | Program predviđen za manje količine pamučne robe koja nije mnogo zaprljana, program trajanja za period od 28 i 14 minuta. |
| 5. Mix 40: | Program previđen za pamučni i sintetički veš. |
| 6. Vuna/Ručno pranje: | Odaberite temperaturu koja je navedena na etiketama vaše odjeće.Za vunu upotrebljavajte odgovarajući deterdžent.Prati u skladu sa uputstvima na etiketi proizvoda. |
| 7. Gentle Care 20°C: | Program predviđen za osjetljive materijale. |
| 8. Centrifuga+Pumpa: | Koristi se za uklanjanje vode iz odjeće i da biste iscijedili vodu iz mašine. |
| 9. Hygiene+: | Program upotrebljavajte za pranje veša (dječije odjeće, posteljine, donjeg veša, pamučne odjeće itd.) kojem je potrebno antialergijsko i higijensko pranje na visokoj temperaturi s intezivnim i dugotrajnim ciklusom pranja. Program je testirala "Britanska organizacija za alergije" (Allergy UK) pri odabranoj temperaturi od 60°C i sertifikovan je na temelju učinkovitosti otklanjanja alergena, bakterija i buđi. |
| 10. Shirts-košulje: | Program za košulje od pamuka ili sintetike i miješano. |
| 11. Stain Expert: | Ovaj program ima mogućnost uklanjanja 24 vrste mrlja, nije predviđeno za osjetljive materijale. |
| 12. Dark Care/Jeans: | Koristi se za zaštitu boje, tamno obojenog veša i džinsa .Preporučuje se upotreba tečnog deterdženta ili deterdženta za vunu za tamno obojen veš. |
| 13. Outdoors/Sports: | Koristi se za pranje sportske odjeće i odjeće za aktivnosti van kuće koje sadrže tkaninu od mješavine pamuka i sintetike. |
| 14.Down Wear (Odjeća od perja): | Koristite ovaj program za pranje kaputa, jakni itd. koji imaju oznaku "perivo u mašini". Zahvaljujući posebnim profilima centrifuge. Na kraju programa primjenjuje se para kako bi se omekašo veš poput peškira. |
| 15. Ispiranje: | Program ispiranja. |
| Selekcija brzine centrifuge: | Da, bez centrifuge, 600, 800, 1000, 1200, 1400 rpm |
| Selekcija temperature: | Da |
| Odloženi start: | Da |
| Pomoćna funkcija - 1: | Pretpranje / Održavanje higijene bubnja |
| Pomoćna funkcija - 2: | Fast + / Sigurnosno zaključavanje |
| Pomoćna funkcija - 3: | Ispiranje / Anti gužvanje |
| Energetska klasa: | C (A+++ -10%) |
| Klasa centrifugiranja: | B |
| Potrošnja energije/Godišnja potrošnja: | - |
| Bučnost prilikom pranja/centrifuge: | - |
| Potrošnja vode/Godišnja potrošnja: | - |
| Dimenzije: | 85 x 60 x 60 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 12.94EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 8 kg, Dubina: 54.5 cm, Inverter, En. klasa: A
7kg, 1000 obrtaja, A+++, (ŠxDxV) 60 x 53 x 85, inverter BLCD motor pro drive, Broj programa: 15, Temperature pranja: 20/30/40/60/90°C
8kg, 1000 obrtaja, A+++, (ŠxDxV)60 x 53 x 85, inverter BLCD motor Pro drive, Broj programa: 15, Temperature pranja: 20/30/40/60/90°C
Obrtaji centrifuge: 1000 obr/min, Kapacitet: 7 kg, Dubina: 47 cm, En. klasa: A+++
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana