Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Snaga: 400 W, Štapni
Maloprodajna cijena: 290.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
232.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Beko bežični usisivač 3u1 za mokro i suvo usisava, suši i briše u jednom koraku.
| Naziv: | Usisivač 3u1 |
| Boja: | Bijela/Crna |
| Kapacitet rezervoara za svježu vodu: | 740 ml |
| Kapacitet rezervoara za prljavu vodu: | 500ml |
| Vodootporan: | IPX 4 |
| Perod punjenja: | 4-5 sati |
| Period rada maksimalnom snagom: | 16 min |
| Period rada srednjom snagom: | 25 min |
| Parno usisavanje: | Ne |
| Funkcija samočišćenja: | Za lakše čišćenje sistema |
| Četke: | Valjak četke Četka za pod Višenamjenska četka za čišćenje |
| Funkcije usisavanja: | Usisavanje Čišćenje i samočišćenje. |
| Čišćenje podnih površina: | Proizvod je opremljen rezervoarom za svježu vodu, rezervoarom za prljavštinu, valjkom četke i dr. |
| Proces usisavanja: | Tokom procesa čišćenja, funkcija prskanja vode može se isključiti u skladu sa zahtjevima čišćenja kako bi se postigla i suva i mokra upotreba. |
| Preporuka za održavanje četke: | Preporučuje se dubinsko čišćenje valjka četke nakon upotrebe svakih 4-5 puta. Preporučljivo je staviti valjak četke na provjetreno mjesto da se osuši. Valjak četke i filter moraju se osušiti nakon čišćenja. |
| Nominalna ulazna snaga: | 250 W |
| Snaga motora: | 400W |
| Ulazna jačina: | 100-240V∼50/60Hz 0,8 A |
| Izlazni napon: | 22 V DC |
| Izlazna struja: | 1,0 A |
| Izlazna snaga: | 22,0 W |
| Prosječna aktivna efikasnost: | 88,25% |
| Efikasnost pri malom opterećenju: | 10% 84,57% |
| Potrošnja struje bez opterećenja: | 0,08W |
| Filter: | EPA E10+sundjer |
| Dužina kabla: | 8m |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.58EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Snaga:1600W; Kapacitet vrećice za prašinu:2l; Indikator napunjenosti vrećice
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana