Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 185.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
148.50 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Beko štapni usisivač sa posudom 250W
| Naziv: | Bežični usisivač VRT 65421 VC |
| Boja: | / |
| Zapremina posude: | 0.7 lit |
| Kapacitet ručne jedinice: | 0.7 lit |
| Vrijeme rada: | 40 min |
| Upotreba uskog nastavka i četke: | Min. brzina: do min Med. brzina: do min Max. brzina: do min |
| Ručni (sa nemotorizovanim dodacima): | Min. brzina: do min Med. brzina: do min Max. brzina: do min |
| Punjiva baterija: | Da |
| Tip motora: | |
| Vrijeme punjenja: | 4-5h |
| Indikator baterije: | Da |
| Podešavanje snage usisavanja: | Kontrola na ručki |
| Posuda za prašinu koja se lako čisti: | Da |
| Dodaci: | Uski nastavak za usisavanje Nastavak za nameštaj Četka za prašinu Turbo četka |
| Sklopiva cijev: | Ne |
| Snaga usisavanja: | 75 W |
| Snaga motora: | 250 W |
| Napon baterije: | V |
| Buka: | dBa |
| Dimenzija VxŠxD: | |
| Težina: | 3.65kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.85EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Čišćenje bez hemikalija, Motor 850W + topla voda za rezultate u svega par minuta, Višenamjenski nastavci, Zapremina rezervoara za otpadnu vodu: 1400 m...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana