Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Snaga: 150 W, Štapni
Maloprodajna cijena: 144.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 38.50EUR
115.50
EUR
154.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Beko štapni usisivač sa posudom
| Naziv: | Štapni usisivač |
| Boja: | Crna |
| Zapremina posude: | 0.6 lit |
| Vrijeme rada: | 45min |
| Punjiva baterija: | Da |
| Tip motora: | DC |
| Vrijeme punjenja: | 4-5h |
| Indikator baterije: | Da |
| Podešavanje snage usisavanja: | Kontrola na ručki |
| Posuda za prašinu koja se lako čisti: | Da |
| Dodaci: | Uski nastavak za usisavanje Nastavak za namještaj Četka za prašinu Četka za kućne ljubimce (mini turbo) |
| Snaga usisavanja: | 25 W |
| Snaga motora: | 150 W |
| Napon baterije: | 21,6V |
| Buka: | 80 dBa |
| Dimenzija: | 122x27x22cm |
| Težina: | 2,25kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.77EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Snaga:1600W; Kapacitet vrećice za prašinu:2l; Indikator napunjenosti vrećice
Do 60 minuta rada, Tehnologija Radial Root Cyclone, Napredna filtracija cijelog uređaja, Osnaženo Dyson Hyperdymium motorom
Baterija Li-ion: 5200 mAh, Max vrijeme rada cca: 260 min, Veličina posude za prašinu: 400 ml, Kapacitet posude za vodu: 240 ml, Težina robota: 4.3 kg,...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana