Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Snaga: 5000 Pa, Robot
Maloprodajna cijena: 510.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 55.00EUR
408.00
EUR
463.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
BEKO Robot usisivač VRR 94314 VB
| Naziv: | Robot usisivač VRR 94314 VB |
| Boja: | Crna |
| Kapacitet posude za prašinu: | |
| Kapacitet posude za vodu: | 300 ml |
| Zabilježavanje istorije čišćenja: | |
| Visina penjanja: | 2cm |
| Područje čišćenja: | 180m² |
| Senzor prepreka/udara: | Da |
| Mapiranje i istorija čišćenja: | Da |
| Mop mod/funkcija mokrog brisanja poda: | Da |
| Virtuelni zid: | Da |
| Bežično povezivanje: | Da |
| Samo punjenje: | Da |
| Vrijeme punjenja: | 4-5 sati |
| Vrijeme rada/usisavanja: | 250 minuta |
| Indikator baterije: | Da |
| Rotorajuća četka sa strane: | Da |
| Snaga usisavanja: | 5000 Pa |
| Baterija: | 6000 mA |
| Vrsta motora: | BLDC Motor bez četkica |
| Nivo buke: | 65 dBa |
| Punjiva baterija: | Da |
| Dimenzije VxŠxD: | 9.5x34.2x34.2cm |
| Težina: | 4.47kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 13.33EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Ručni usisivač Vrsta usisivača: Sa posudom Snaga: 350 W Usisna snaga: 12.000Pa Filter: 4 stepena filtracije,Perivi filter Nivo b...
Karakteristike - Tip: Robot usisivač Vrsta usisivača: Sa posudom,Suvo i mokro čišćenje Snaga: 55 W Vakuum: 20.000Pa Baterija: Do 200 minuta rada Osta...
Karakteristike - Tip: Robot usisivač Vrsta usisivača: Sa posudom,Suvo i mokro čišćenje Snaga: 40W Usisna snaga: 7.000Pa Baterija: Do 132 minuta rada...
Snaga:1600W; Kapacitet vrećice za prašinu:2l; Indikator napunjenosti vrećice
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana