Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Snaga: 2200W; Udar pare: 110g/min
Maloprodajna cijena: 35.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 7.00EUR
28.00
EUR
35.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
Beko pegla na paru
| Naziv: | Pegla |
| Boja: | Tirkizna |
| Zapremina rezervoara: | 300 ml |
| Podloga: | Keramička |
| Automatsko isključenje: | Vertikalni položaj nakon 30 sek. Horizontalni položaj nakon 8 min. |
| Funkcija: | Sistem protiv kamenca/kapanja/samočišćenje |
| Udar pare: | 110 g/min |
| Snaga: | 2200 W |
| Način rada: |
Struja
|
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.92EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Kapacitet rezervoara za vodu 350 ml, Grejna ploča Keramička, Boja Zelena, Snaga 2500 W
Tesla IR600BGP Pegla 3000W/0.4L/Keramicka, anti-calc, keramička, anti-drip, auto-isključivanje, crna
Aurum Touch Pro, Kapacitet rezervoara za vodu: 1.5L, Aurum Touch Pro Steam Station Iron, snaga 2000 / 3000W, neprijanjajuća keramička podloga
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana