Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Beko mašina za pranje veša 7 kg , Tip kontrole: Programator, Display: Da, Tajmer: Da, Kapacitet mašine: 7 kg, Broj standardnih programa: 15
Maloprodajna cijena: 362.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
289.90 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko mašina za pranje veša 7 kg
| Tip kontrole: | Programator |
| Display: | Da |
| Tajmer: | Da |
| Kapacitet mašine: | 7 kg |
| Broj standardnih programa: | 15 |
| Boja: | Bijela |
| Tip mašine za pranje veša: | Samostojeća |
| Bubanj: | Inox |
| Vrata: | XL |
| Zaključavanje programa: | Da |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Fioka za tečni deterdžent: | Da |
| Zaštita od prelivanje vode: | Da |
| Kapacitet pranja veša: | 7 kg |
| Broj programa pranja veša: | 15 |
| Maksimalna brzina centrifuge: | 1000 rpm |
| Indikator toka programa: | Da |
| Automatska kontrola nivoa vode: | Da |
| Sistem automatske kontrole potrošnje vode: | Da |
| Kontrola neravnoteže bubnja: | Da |
| Zavisno od vrste tkanine, koristite sledeće glavne programe: | |
| 1. Pamuk: | Program za pamučni veš (čaršavi, navlake za jorgan, peškiri, donji veš i sl.) |
| 2. Eco Pamuk 40-60°C: | Omogućava veliku uštedu energije i vode, pere duže od ostalih programa. |
| 3. Sintetika: | Program za košulje,bluze,odjeća od sintetike miješana s pamukom)kraći ciklus pranja u odnosu na pamuk za zavjese i til koristite program Sintetika 40°C sa funkcijom pretpranja i funkcijom protiv gužvanja. |
| 4. Daily Xpress/Xpress Super Short: | Program predviđen za manje količine pamučne robe koja nije mnogo zaprljana, program trajanja za period od 28 i 14 min. |
| 5. Mix 40°C: | Program za pamučnu i sintetičku robu. |
| 6. Vuna/Ručno pranje: | Odaberite temperaturu koja je navedena na etiketama vaše odjeće.Za vunu upotrebljavajte odgovarajući deterdžent.Prati u skladu sa uputstvima na etiketi proizvoda. |
| 7. Gentle Care 20°C: | Program predviđen za osjetljive materijale. |
| 8. Centrifuga+Pumpa: | Koristi se za uklanjanje vode iz odjeće i da biste iscijedili vodu iz mašine. |
| 9. Shirts-košulje: | Program za košulje od pamuka ili sintetike i miješano. |
| 10. Down Wear: | Koristite ovaj program da perete kapute, jakne i sl. koji sadrže perje s oznakom "perivo u mašini" na datim odjevnim predmetima. Zahvaljujući posebnim profilima obrtaja, osigurano je da voda dosegne do vazdušnog prostora između perja. |
| 11. Hygiene 20°: | Pranje veša na niskoj temperaturi sa intezivnim i dugotrajnim ciklusom pranja. |
| 12. Lingerie: | Možete koristiti ovaj program da operete delikatni veš koji je pogodan za ručno pranje kao npr. zenski donji veš. Poželjno je koristiti mrežicu u koju se ubacuje osjetljivi veš. |
| 13. Outdoors/Sports: | Koristi se za pranje sportske odjeće i odjeće za aktivnosti van kuće koje sadrže tkaninu od mješavine pamuka/sintetike. |
| 14. Dark Care/Jeans: | Koristi se za zaštitu boje tamno obojenog veša i džinsa .Preporučuje se upotreba tečnog deterdženta ili deterdženta za vunu za tamno obojen veš. |
| 15. Classic: | Koristite program za pranje normalno zaprljanog, izdržljive pamučne i lanene garderobe. Iako pere duže od ostalih programa, omogućava veliku uštedu energije i vode. Stvarna temperaturu vode može biti različita od navedene temperature pranja. Kada u mašinu ubacite manje veša (npr. ½ kapaciteta ili manje), periodi u fazama programa mogu automatski postati kraći. U ovom slučaju energija i potrošnja vode će se više smanjiti, pružajući ekonomičnije pranje |
| Selekcija brzine centrifuge: | Da, bez centrifuge, 400, 600, 800, 1000 rpm |
| Selekcija temperature: | Da |
| Odloženi start: | Da |
| Pomoćna funkcija - 1: | Pretpranje/Održavanje higijene bubnja |
| Pomoćna funkcija - 2: | Fast +/Sigurnosno zaključavanje |
| Pomoćna funkcija - 5: | Ispiranje/Anti-gužvanje |
| Energetska klasa: | E (A++) |
| Klasa centrifugiranja: | C |
| Potrošnja energije: | 78 kwh |
| Bučnost prilikom pranja: | 72 dBa |
| Potrošnja vode: | 45 l |
| Dimenzije: | 85 x 60 x 47 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.47EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Energetska klasa A, Maksimalni kapacitet (kg): 9, Sistem motora: Trajni magnet, Zapremina bubnja, l: 69, Maksimalna brzina centrifuge 1600 obr/min
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 7 kg, Dubina: 54.5 cm, Inverter, En. klasa: B
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana