Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 421.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
337.50 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Beko HII64200SFMT ugradna indukciona ploča sa Flexi zonama, 9 nivoa kuvanja i naprednim funkcijama za precizno kuvanje.
| Tip ploče: | Indukciona |
| Tip kontrole: | Touch |
| Boja: | Crna |
| Inox ram: | Ne |
| Zone za kuvanje: | 4 indukcione + 1 Flexizone |
| Nivoi toplote: | 0–9 |
| Booster funkcija: | Da |
| Automatsko isključenje: | Da |
| Zaštita od pregrijavanja: | Da |
| Indikator preostale toplote: | Da |
| Cleaning lock: | Ne |
| Tajmer i zvučni signal: | Da |
| Indy flex: | Da |
| Auto cook: | Ne |
| Zaključavanje komandi: | Da |
| Detekcija posuđa-indukcija: | Da |
| Eco mode: | Ne |
| Power Management: | Da |
| 1. Ringla lijevo naprijed: | Ø 180 mm - 2000 W / 2300 W Booster |
| 2. Ringla lijevo nazad: | Ø 180 mm - 2000 W / 2300 W Booster |
| 3. Ringla desno naprijed: | Ø 145 mm - 1600 W / 1800 W Booster |
| 4. Ringla desno nazad: | Ø 210 mm - 2000 W / 2300 W Booster |
| Ukupna potrošnja energije: | 7200 W |
| Osigurač: | – |
| Tip kabla/poprečni presjek: | min. H05V2V2-F 5x2,5 mm² |
| Dužina kabla: | max. 2 m |
| Spoljne dimenzije: | 52 x 590 x 520 mm |
| Ugradne dimenzije: | 560 (+2) x 490 (+2) mm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 11.03EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Vrsta ploče za kuvanje: Staklokeramička, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 30 cm
Vrsta ploče za kuvanje: Plinska, Način upravljanja: Rotirajući taster, Širina: 28.8 cm
Vrsta ploče za kuvanje: Staklokeramička, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 30 cm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana