Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Vrsta ploče za kuvanje: Staklokeramička, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 58 cm
Maloprodajna cijena: 360.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
288.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Beko električna staklokeramička ploča.
| Tip ploče: | Električna |
| Tip kontrole: | Touch |
| Boja: | Crna |
| Inox ram: | Da |
| Zone za kuvanje: | 5 |
| Nivoi toplote: | 0-9 |
| Booster funkcija: | Ne |
| Stop funkcija: | Ne |
| Automatsko isključenje: | Ne |
| Zaštita od pregrijavanja: | Da |
| Održavanje toplote: | Ne |
| Indikator preostale toplote: | Da |
| Cleaning lock: | Ne |
| Tajmer i zvučni signal: | Ne |
| Indy flex: | Ne |
| Auto cook: | Ne |
| Zaključavanje komandi: | Ne |
| Detekcija posuđa-indukcija: | Ne |
| Eco mode: | Ne |
| 1. Ringla lijevo naprijed: | 12-14/21-23 cm - 750/2200 W |
| 2. Ringla lijevo nazad: | 14-16 cm - 1200 W |
| 3. Ringla desno naprijed: | 16-18 cm - 1500 W |
| 4. Ringla u sredini: | 18-20 cm - 1800 W |
| Ukupna potrošnja energije: | 6700 W |
| Osigurač: | min.16 A x 2/32 A |
| Tip kabla/poprečni presjek: | min. H05RR-F 5 x 1.5mm² / 3 x 2.5 mm² |
| Dužina kabla: | max. 2 m |
| Spoljne dimenzije: | 5.5 x 58 x 51.0 cm |
| Ugradne dimenzije: | 56 x 49 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.41EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Vrsta ploče za kuvanje: Staklokeramička, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 58 cm
Vrsta ploče za kuvanje: Indukciona, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 29 cm
Vrsta ploče za kuvanje: Indukcijska, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 90 cm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana