Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Zidni, Širina: 60 cm, Broj motora: 1
Maloprodajna cijena: 318.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 208.40EUR
254.80
EUR
463.20 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Beko zidni aspirator
| Tip kontrole: | Dugmići |
| Display: | Da |
| Boja: | Inox |
| Kapacitet ventilacije: | 490m³/h |
| Nivoi snage: | 4 |
| Broj sijalica: | 2 |
| Vrsta osvjetljenja: | LED |
| Snaga sijalice: | 4 W |
| Broj motora: | 1 |
| Booster: | Da |
| Air Cleaning Mode Prečišćavanje vazduha: | Ne |
| Vrsta filtera za masnoću: | Metalni (kaseta) |
| Filter koji se može prati u mašini za pranje posuđa: | Da |
| Ugljeni filteri za masnoću (ne dođe uz proizvod): | Opciono |
| Izduvni sistem - crijevo (ne dođe uz proizvod): | Opciono |
| Snaga motora: | 100 W |
| Nivo buke tokom rada (zvuk): | 64 dB |
| Dimenzije (VxŠxD): | 93 x 60 x 49 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.33EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ugradni aspirator 3 brzine rada, 2 motora, halogeno svjetlo 28W, Usisna snaga(W): 370 m³ / h ; 59,8x17,5x28
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana