Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
• Side by side frižider elegantnog dizajna kapaciteta 565 l • Sistem dvostrukog hlađenja NeoFrost bez miješanja mirisa • Dnevni kapacitet pravljenja kocki leda do 2 kg • Poseduje dispenzer za vodu sa priključkom na slavinu
Maloprodajna cijena: 1710.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1368.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Samostojeći frižider sa zamrzivačem dole | |
| Multi-door frižider | |
| Boja | inox |
| Visina | 182 cm |
| Širina | 90,8 cm |
| Tehnologija | No frost |
| Zapremina frižidera | 369 l |
| Zapremina zamrzivača | 196 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 4,6 kg/24 h |
| Vreme čuvanja pri prestanku rada | 10 h |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije 24h/god | 1,0/380,7 kWh |
| Klimatska klasa | SN-T |
| Nivo buke | 39 dB |
| Klasa buke | C |
| LED displej | |
| Elektronska kontrola | |
| ProSmart™ Inverter Kompresor | |
| Automatski ledomat | |
| Dispanzer za vodu | |
| EverFresh+® | |
| Active Fresh Blue Light | |
| Eco mode | |
| Odmor mod (Vacation mode) | |
| LED osvetljenje | |
| Aktivni mirisni filter | manje neželjenih mirisa i bakterija |
| CoolRoom® | duže su sveži meso, riba i mlečni proizvodi |
| Funkcija brzog hlađenja | |
| Funkcija brzog zamrzavanja | |
| Max. ambientalna temperatura rada | 43 °C |
| Alarm za otvorena vrata | |
| Child lock | |
| Napajanje | 220-240 V/50 Hz |
| Visina | 182 cm |
| Širina | 90,8 cm |
| Dubina | 70,5 cm |
| Neto/bruto težina | 136,5/146,5 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 44.71EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ukupna neto zapremina: 252 l, Širina: 55 cm, Visina: 146 cm, Samootapajući, Frižider sa jednim vratima, En. klasa: E
Ukupna neto zapremina: 142 l, Širina: 55 cm, Visina: 152 cm, Samootapajući, Kombinovani frižider, En. klasa: E
harvest-fresh Fioke u frizideru 2 Sistem hlađenja Neo frost Vrsta frižidera Kombinovani
Ukupna neto zapremina: 390 l, Širina: 60 cm, Visina: 185 cm, No Frost, Frižider sa jednim vratima, En. klasa: A+
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana