Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Beko EFS 6700 B
Maloprodajna cijena: 75.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
60.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko podni ventilator snage 45W
| Naziv: | Podni ventilator EFS 6700 B |
| Boja: | Bijela |
| Brzina: | 6 nivoa |
| LCD digitalni ekran: | Da |
| Način rada: | 3, normalan, prirodan i noćni način rada |
| Funkcija oscilacije: | Da |
| Tihi režim rada: | Da |
| Nivoi brzine: | 6 |
| Snaga: | 45 W |
| Nivo buke: | 50/58 dBa |
| Visina: | 111 cm |
| Dimenzija proizvoda ŠxDxV: | 32,5x32,5x111cm |
| Težina: | 3,5 kg |
| Način rada: | Struja |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.97EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Kapacitet baterije: 3600 mAh, 3 nivoa brzine, Dimenzije: 136 x 136 x 216.5 mm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana