Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Snaga: 65W
Maloprodajna cijena: 115.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
92.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko EFE 6030W Samostojeći ventilator
| Naziv: | Beko EFE 6030W |
| Boja: | Bijela |
| Broj brzina: | 3 |
| S oscilacijom: | Da |
| Kontrola ploče: | LED displej + daljinski upravljač |
| LED indikator rada: | Da |
| Daljinski upravljač: | Da |
| Snaga: | 65 W |
| Napon: | 220–240 V, 50 Hz |
| Protok vazduha: | / |
| Tajmer: | Da |
| Buka: | ~65 dBA |
| Dimenzije (V׊×D): | 97 × 40 × 32.8 cm |
| Težina: | 7.6 kg |
| Dužina kabla: | / |
| Tip motora: | AC |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.01EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Stoni ventilator Snaga: 40W Nivo buke: 50dB(A) Fizičke karakteristike - Boja: Bela Visina: 464mm Širina: 350mm Dubina: 225mm Te...
Karakteristike - Tip: Podni ventilator Snaga: 50W Protok vazduha: 7.38 m³/min Nivo buke: 56.1dB Fizičke karakteristike - Boja: Crna Visina: 785m...
Karakteristike - Tip: Ventilator Snaga: 40W Nivo buke: 53dB(A) Podloga: Neklizajuća Fizičke karakteristike - Boja: Bela Visina: 1.270mm Širina: 720mm...
Karakteristike - Tip: Ventilator Snaga: 50W Nivo buke: 50dB(A) Fizičke karakteristike - Boja: Bela Visina: 1.260mm Širina: 625mm Dubina: 625mm Težina...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana