Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tip posude: staklena, Kapacitet posude: 1 l, Snaga: 400 W
Maloprodajna cijena: 41.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
33.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
Beko sjecko sa snagom od 400W i zapreminom 1lit.
| Naziv: | Sjecko |
| Boja: | Inox |
| Posuda: | Staklena |
| Nož: | Nerđajući čelik |
| Zapremina posude: | 1lit |
| Brzine: | 2 |
| Kontrola jednim dodirom: | Da |
| Snaga: | 400 W |
| Način rada: | Struja |
| Dimenzije (VxŠxD): | 22.5 x 18 x 16 cm |
| Težina: | 1.9 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.08EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
• Efikasna sjeckalica sa dvostrukim sječivima • Staklena mjerna posuda zapremine 1 l • Opremljena turbo dugmetom za momentalno pojačavanje snage •...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana