Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 935.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
748.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Postavljanje uređaja | Samostojeće |
|---|---|
| Tip utovara | Prednje punjenje |
| Sistem sušenja | Toplotna pumpa |
| Boja proizvoda | Crno |
| Šarke vrata | Desno |
| Dvostrano otvaranje vrata | da |
| Tip kontrolera | Obrtne, Na dodir |
| Ugrađeni ekrani | da |
| Tip ekrana | LED |
| Kapacitet bubnja | 9 kg |
|---|---|
| Condensation efficiency class | A |
| Programi sušenja | Pamuk, Eco, Hygienic drying, Hygienic freshen-up, Farmerke/džins, Brzi, Shirts, Para |
| Vreme ciklusa | 195 min |
| Nivo buke | 63 dB |
| Pranje na pola kapaciteta |
| Tajmer za odloženi start | da |
|---|---|
| Svetlo u bubnju | da |
| Zaštita od dece | da |
| Indikator čišćenja filtera | da |
| Indikator da je rezrvoar sa vodom napunjen | da |
| Razred energetske efikasnosti | A+++ |
|---|---|
| Skala energetske efikasnosti | A+++ do D |
| Ulazni napon naizmenične struje | 230 - 240 V |
| Ulazna frekvencija naizmenične struje | 50 Hz |
| Godišnja potrošnja energije | 194 kWh |
| Izvor toplote | Elektronski |
| Širina | 598 mm |
|---|---|
| Dubina | 672 mm |
| Visina | 846 mm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 24.44EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Toplotna pumpa, Kapacitet: 9 kg, Dubina proizvoda: 56.5cm, Energetska klasa: A++
Kondenzaciono, Kapacitet: 9 kg, Dubina proizvoda: 59.9cm, En. klasa: A+++
Samostojeća kondenzatorska mašina za sušenje veša sa toplotnom pumpom
Toplotna pumpa, Kapacitet: 9 kg, Dubina proizvoda: 61.3cm, En. klasa: A++
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana