Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Beko BMOH 30 B
Maloprodajna cijena: 103.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
83.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Beko Mini šporet BMOH30B
| Naziv: | Beko Mini šporet |
| Boja: | Crna |
| Lijeva zona: | 1000 W |
| Desna zona: | 600 W |
| Električni roštilj: | Da |
| Broj funkcija rerne: | 3 |
| Broj stakala na vratima: | 2 |
| Ukupna zapremina rerne: | 30 lit. |
| Mogućnost istovremenog korišćenja rerne i ringle: | Da |
| Ringla lijevo: | 15,5 cm / 600 W |
| Ringla desno: | 18,5 cm / 1000 W |
| Položaji za pečenje: | 2 |
| Gornji grijač: | otvoren |
| Donji grijač: | otvoren |
| Gornji i donji grijač: | 1600 W |
| Maksimalna temperatura: | 220°C |
| Zapremina rerne: | 30 lit |
| Duplo staklo: | Da |
| Tajmer mehanički: | Da |
| Dimenzije VxŠxD: | 31,5 x 51,5 x 38 cm |
| Dminzije rerne VxŠxD: | 22,8 x 31 x 36 cm |
| Ukupna priključna snaga: | 1600 W |
| Ukupna potrošnja energije: | 2,6 kW |
| Vrsta presjek kabla: | min. H05RR-F 3x1.5mm² |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.71EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Mini pećnica, 42L, 2 ringle, rerna sa 3 funkcije, termostat, mehanički mjerač vremena, hromirana rešetka
42L, 2 ringle, rerna sa 3 funkcije, termostat, mehanički mjerač vremena, hromirana rešetka, dvostruka staklena vrata, tepsija, boja crna
Mogućnost istovremenog kuvanja i pečenja, Zapremina rerne od 45 l, 2 ringle za kuvanje sa odvojenim komandama, Izbor temperature od 100°C do 230°C,...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana