Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Toplotna pumpa, Kapacitet: 7 kg, Dubina proizvoda: 54,5cm, En. klasa: A++
Maloprodajna cijena: 625.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 125.00EUR
500.00
EUR
625.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko mašina za sušenje veša 7kg - Toplotna Pumpa
| Tip kontrole: | Programator |
| Display: | Da |
| Tajmer: | Da |
| Kapacitet mašine: | 7 kg |
| Broj standardnih programa: | 15 |
| Boja: | Bijela |
| Tip mašine za sušenje: | Samostojeća |
| Način rada: | Toplotna Pumpa |
| Vrata: | XL |
| Zaključavanje programa: | Da |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Rezervoar za vodu: | Da |
| Filteri: | Da |
| Kapacitet sušenja veša: | 7 kg |
| Broj programa sušenja veša: | 15 |
| Indikator toka programa: | Da |
| Zavisno od vrste tkanine, koristite sledeće glavne programe: | |
| 1. Pamuk | Kapacitet: 7 kg / Trajanje: 250' / rpm: 1000 |
| 2. Pamuk ECO | Kapacitet: 7 kg / Trajanje: 179'–239' / rpm: 1000 |
| 3. Sintetika | Kapacitet: 4 kg / Trajanje: 70' / rpm: 800 |
| 4. Mix | Kapacitet: 4 kg / Trajanje: 115' / rpm: 1000 |
| 5. Peškiri | |
| 6. Odjeća za spoljašnje uslove / sport | Kapacitet: 2 kg / Trajanje: 135' / rpm: 1000 |
| 7. FreshenUp | |
| 8. Vremenski / Steamcure | Kapacitet: / Trajanje: 10–160' / rpm: |
| 9. Daily Express | Kapacitet: 0,5 kg / Trajanje: 30' / rpm: 1200 |
| 10. Hygienic Drying | Kapacitet: 5 kg / Trajanje: 200' / rpm: 800 |
| 11. Košulje | Kapacitet: 1,5 kg / Trajanje: 50' / rpm: 1200 |
| 12. Džins | Kapacitet: 4 kg / Trajanje: 130' / rpm: 1200 |
| 13. Odjeća od perja | |
| 14. Posteljina | Kapacitet: / Trajanje: 165' / rpm: 800 |
| 15. Osjetljivo | Kapacitet: 2 kg / Trajanje: 50' / rpm: 1200 |
| Pomoćna funkcija - 1: | Simbol nivoa sušenja/Anti creasing |
| Pomoćna funkcija - 2: | Zvučni signal |
| Pomoćna funkcija - 3: | Sušenje na niskoj temperaturi |
| Pomoćna funkcija - 4: | Odloženi start (0-24h) |
| Child Lock: | Da |
| Energetska klasa: | A++ |
| Godišnja potrošnja energije: | 199,4 kWh |
| Klasa kondenzacije: | B |
| Bučnost: | 64 dB(A) |
| Dimenzije (V x Š x D): | 84,6–86,6 x 59,8 x 54,5 cm |
| Težina: | 42 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 16.34EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Toplotna pumpa, Kapacitet: 9 kg, Dubina proizvoda: 61.3cm, En. klasa: A+++
Toplotna pumpa, Kapacitet: 7 kg, Dubina proizvoda: 54,5cm, En. klasa: A++
Toplotna pumpa, Kapacitet: 9 kg, Dubina proizvoda: 60cm, Energetska klasa: A++
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana