ASUS TUF-GAMING-1200G 1200W napajanje
TUF-GAMING-1200G 1200W napajanje
Maloprodajna cijena: 325.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Cijena za jednokratno plaćanje
Informacije o proizvodu
Osnovne karakteristike
ATX standard 12V
Snaga 1.200 W
Klasifikacija efikasnosti 80 Plus Gold
Efikasnost 92%
Vrsta kablova Potpuno modularni
+12V naponske grane
1 99A
Maksimalna kombinovana snaga 1.188W
Ostale naponske grane
+5V 25A
+3.3V 25A
Maksimalna kombinovana snaga 130W
Modularni priključci
ATX 24pin 24(20+4)pin
ATX 8pin (EPS 12V) 2(4+4)pin
PCI Express 8pin 3x 8pin
SATA 5
Molex 4pin 4
Ostali priključci 2x 16pin
Hlađenje
Tip Aktivno
Broj ventilatora 1
Dimenzije ventilatora 135mm x 135mm
Fizičke karakteristike
Format ATX
Dimenzije 150mm x 150mm x 86mm