Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Gaming Frekventni opseg: 8Hz - 55kHz Impedansa: 16Ω Dimenzije drajvera: 100mm Konstrukcija: Otvorene Materijal drajvera: Planar Magnetic Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Žične Konekcija slušalica: 2x 3.5mm audio Ostalo - Upravljanje: Tasteri na kablu Ostalo: HIFIMAN acoustic technology Mikrofon - Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Osetljivost: -36dB Fizičke karakteristike - Dužina kabla: 1.8m Boja: Crna Masa: 420g Pakovanje: 1x 3.5mm kabl sa dva priključka (Boom Mic),1x dual 3.5mm kabl i 3 u 1 adapter (3.5mm/6.3mm single-ended i 4.4mm balanced),2 dodatna mrežasta jastučića za uši,USB-C na 3.5mm kabl Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 341.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
273.20 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Namena | Gaming |
| Frekventni opseg | 8Hz - 55kHz |
| Impedansa | 16Ω |
| Dimenzije drajvera | 100mm |
| Konstrukcija | Otvorene |
| Materijal drajvera | Planar Magnetic |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Žične |
| Konekcija slušalica | 2x 3.5mm audio |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Tasteri na kablu |
| Ostalo | HIFIMAN acoustic technology |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Osetljivost | -36dB |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Boja | Crna |
| Masa | 420g |
| Pakovanje | 2 dodatna mrežasta jastučića za uši, USB-C na 3.5mm kabl, 1x 3.5mm kabl sa dva priključka (Boom Mic), 1x dual 3.5mm kabl i 3 u 1 adapter (3.5mm/6.3mm single-ended i 4.4mm balanced) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.93EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
AIRPHONE 5, Bluetooth slusalice, Bluetooth 5.0 ( udaljenost do 15m), frekvencija: 20HZ -20KHZ, Velicina zvucnika:40mm, Aux-in, 200Mah lithium baterija...
Ključne karakteristike: Trajanje baterije do 7.5h, sa kućištem do 38.5hKontrola na dodirDva mikrofona
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana