Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Namena: Gaming Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Impedansa: 32Ω Dimenzije drajvera: 50mm Materijal drajvera: Titanijumski obložen Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bežično,Bluetooth Mikrofon - Frekventni opseg: 100Hz - 10kHz Osetljivost: -40dB Baterija - Autonomija: 900mAh Fizičke karakteristike - Dužina kabla: 1.8m USB-C kabl za punjenje Boja: Crna Masa: 309g Pakovanje: USB kabl tip C za punjenje,USB Tip C dongle,USB-C na USB-A adapter Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 171.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
137.09 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Namena | Gaming |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Impedansa | 32Ω |
| Dimenzije drajvera | 50mm |
| Materijal drajvera | Titanijumski obložen |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth, Bežično |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 100Hz - 10kHz |
| Osetljivost | -40dB |
| Baterija | |
| Autonomija | 900mAh |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 1.8m USB-C kabl za punjenje |
| Boja | Crna |
| Masa | 309g |
| Pakovanje | USB kabl tip C za punjenje, USB-C na USB-A adapter, USB Tip C dongle |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.48EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Namena: Gaming Frekventni opseg: 20Hz -...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana