Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: OLED Tip panela: QD OLED (Quantum Dot OLED) Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.500.000:1 Osvetljenje: 1.000 nita (HDR peak) Odziv: 0.03 (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 240Hz Tip adaptivne sinhronizacije: AMD FreeSync Premium Pro,nVidia G-Sync Compatible Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.15525mm Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 99% of DCI-P3,Anti-reflection,Aspect Control,ASUS OLED Care,Delta E < 2,DisplayWidget,Dolby Vision,Extreme low motion blur,Flicker-free,Game Visual,HDR10,Multiscreen Control,Neo Proximity Sensor,TÜV Flicker-free,TÜV Low Blue Light,VESA AdaptiveSync Display 240Hz,VESA Display HDR True Black 400 Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 2.1 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 4 USB priključci: 1x USB tip C (podržava DP režim),3x USB-A 3.2 Gen 1 Audio izlaz: 3.5mm Ostali priključci / Slotovi: KVM Switch Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 90W Podržane tehnologije: GameFast Input technology,GamePlus,Logo brightness adjustment,OLED Anti-Flicker 2.0 tehnologija,Shadow Boost Aplikacije: Aura Sync Ostalo: Boundary detection,Global dimming control,Kensington security slot,Outer dimming control,Pixel cleaning,Screen Move (prevencija protiv burn-in),Screen Saver (dimming),Target mode,Taskbar detection,Ugao nagiba od -5 do +20 Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: 1/4 inča tripod soket,Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 610.3mm Dubina: 218.8mm (sa postoljem) Visina: 549.5mm (sa postoljem) Masa: 7.62kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1819.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1455.75 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | QD OLED (Quantum Dot OLED) |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500.000:1 |
| Osvetljenje | 1.000 nita (HDR peak) |
| Odziv | 0.03 (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 240Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium Pro, nVidia G-Sync Compatible |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.15525mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Flicker-free, HDR10, Delta E < 2, 99% of DCI-P3, Extreme low motion blur, VESA Display HDR True Black 400, Anti-reflection, ASUS OLED Care, Dolby Vision, Game Visual, DisplayWidget, Aspect Control, Neo Proximity Sensor, TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light, VESA AdaptiveSync Display 240Hz, Multiscreen Control |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 2.1 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB priključci | 3x USB-A 3.2 Gen 1, 1x USB tip C (podržava DP režim) |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi | KVM Switch |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 90W |
| Podržane tehnologije | GamePlus, Shadow Boost, GameFast Input technology, OLED Anti-Flicker 2.0 tehnologija, Logo brightness adjustment |
| Aplikacije | Aura Sync |
| Ostalo | Kensington security slot, Ugao nagiba od -5 do +20, Boundary detection, Screen Move (prevencija protiv burn-in), Pixel cleaning, Screen Saver (dimming), Taskbar detection, Outer dimming control, Global dimming control, Target mode |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel, 1/4 inča tripod soket |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 610.3mm |
| Dubina | 218.8mm (sa postoljem) |
| Visina | 549.5mm (sa postoljem) |
| Masa | 7.62kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 47.57EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP 324pv S3 Pro 24inča 100Hz FHD/VA/VGA/HDMI/Tilt/Black
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativni ko...
MSI 27 inča PRO MP273A FHD 1920x1080 IPS 100Hz business monitor
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana