Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 21.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Touchscreen: Da Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Dinamički kontrast: 100.000.000:1 Osvetljenje: 250 nita Odziv: 5ms Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2482mm Paleta boja: 16.7 miliona boja Priključci / Slotovi - Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1 Ukupno VGA priključaka: 1 VGA D-sub: 1 Ukupno USB priključaka: 1 USB priključci: 1x USB 2.0 Audio ulaz: 3.5mm Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2x 1.5W RMS Dodatne funkcije - Podržane tehnologije: Color Temperature Selection,Flicker-free,HDCP,Low Blue Light,QuickFit,Skin-Tone Selection,VividPixel Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Masa: 3.18kg (bez postolja) Stanje: Nekorišćeno Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 317.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
253.70 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 21.5 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Touchscreen | Da |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 5ms |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2482mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1 |
| Ukupno VGA priključaka | 1 |
| VGA D-sub | 1 |
| Ukupno USB priključaka | 1 |
| USB priključci | 1x USB 2.0 |
| Audio ulaz | 3.5mm |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2x 1.5W RMS |
| Dodatne funkcije | |
| Podržane tehnologije | HDCP, Color Temperature Selection, QuickFit, Flicker-free, Low Blue Light, Skin-Tone Selection, VividPixel |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Masa | 3.18kg (bez postolja) |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.29EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP 34c G2 OMEN 34inča 180Hz WQHD/HDR/VA/2xHDMI/DP/Curved/ Tilt/Black
27", 165Hz, 1ms, Display port, HDMI
ASUS ProArt PA279CV Professional Monitor, 27inča, IPS 4K UHD 3840 x 2160, USB-C/DP/HDMI*2/USB HUB, HAS
Ekran - Veličina ekrana: 31.5 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana