Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
gejmerske, mikrofon, 3.5mm, USB
Maloprodajna cijena: 81.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
64.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Način povezivanja: | Žično povezivanje |
| Sistem: | Virtual Surround 7.1 |
| Prečnik zvučnika: | 50mm |
| Pozadinsko osvjetljenje slušalica: | Ne |
| Mikrofon: | Da |
| Odvojiv mikrofon: | Da |
| Povezivanje: | 3.5mm (četvoropolni) + adapter 2 x 3.5mm + USB |
| Dužina kabla: | 0.85 m + 1.7 m |
| Odvojiv kabl: | Ne |
| Sklopiv dizajn: | Ne |
| Boja: | Crna |
| Frekventni odziv: | 20Hz - 20kHz |
| Osetljivost: | 100dB |
| Impedansa: | 32 Ω |
| Pozicija mikrofona: | Na ručici |
| Tip mikrofona: | Višesmjerni (omni-directional) |
| Poništavanje okolne buke (mik.): | Da |
| Frekventni odziv mikrofona: | 100Hz – 10kHz |
| Osjetljivost mikrofona: | -42 dB |
| Impedansa mikrofona: | 2.2k Ω |
| MASA: | 332 g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.12EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Unutrašnjost uha Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Mobilni ur...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana