Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Podloga 320 x 270 mm
Maloprodajna cijena: 30.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
24.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Tip podloge: | Gejmerska |
| Neklizajuća podloga: | Da |
| Prošivene ivice: | Ne |
| Pozadinsko osvjetljenje: | Da |
| Napajanje: | USB |
| Dužina kabla: | 1.8m |
| USB Port: | 1 |
| Debljina podloge: | 4mm |
| Dimenzije: | 320 x 270 mm |
| Boja (dizajn): | Crna |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.78EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Podloga za mis Fantech MP905 ROYAL PRINCE Vibe Edition 900x400x4mm
White Shark PODLOGA ZA TIPKOVNICU KP-012 CUMULUS BIJELA
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana