Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Veličina ekrana: 1.96'', Rezolucija: 416 x 496, Tip ekrana: OLED, Bluetooth, Baterija bežično punjenje: 80% za 30 min., trajanje do 24 sata, Interna memorija 64 GB, GPS/NFC, IP6X
Maloprodajna cijena: 627.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
502.34 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Specifikacija | |
|---|---|
| Tip | Pametni sat |
| Oblik kućišta | Pravougaoni |
| Ekran u boji | Da |
| Veličina ekrana | 1.96'' (44.95 mm) |
| Gustina ekrana | 326 PPI |
| Mogućnost obavljanja poziva | Ne |
| Napomena o pozivima | Povezivanjem telefona i pametnog sata putem Bluetootha, možete odgovoriti na dolazne pozive. |
| Osjetljiv na dodir | Da |
| Kamera | Ne |
| Karakteristike ekrana | Rezolucija ekrana: 416 x 496 Always‑On Retina display, OLED i LTPO Ion‑X prednje staklo Safirno prednje staklo (titanijumska kućišta) Maksimalna osvjetljenost do 2000 nita Minimalna osvjetljenost od 1 nita Gustina ekrana: 326 ppi |
| Operativni sistem | watchOS |
| Čipset | S10 čip sa 64-bitnim dvojezgrenim procesorom Četvorojezgarni Neural Engine Kapacitet od 64 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Wi-Fi | Da |
| GPS | Da |
| Bluetooth | Da |
| NFC | Da |
| LTE | Ne |
| Način punjenja | Bežično |
| Baterija | Ugrađena punjiva litijum-jonska baterija |
| Trajanje baterije | Cjelodnevno trajanje baterije, do 24 sata uobičajene upotrebe Do 38 sati u režimu niske potrošnje Podrška za brzo punjenje Do 80% napunjenosti za oko 30 minuta 15 minuta punjenja za do 8 sati uobičajene upotrebe 5 minuta punjenja za do 8 sati praćenja sna |
| Funkcije treninga | Trčanje Prilagođeni treninzi Prilagodljivi prikazi treninga Opterećenje treninga Ruta trke Pacer funkcija Dužina koraka, vreme kontakta sa podlogom i vertikalne oscilacije Automatsko prepoznavanje staze Multisport trening Planinarenje Kompas sa smjerom, nagibom, nadmorskom visinom i koordinatama Prilagođene tačke na mapi Automatski generisane tačke zahvaljujući mobilnoj povezanosti Backtrack GPS podaci Offline mape sa mogućnošću kreiranja ruta Biciklizam Prosječna brzina, visinska razlika i pređena distanca Povezivanje sa biciklističkom opremom putem Bluetooth-a Funkcionalni prag snage (FTP) Zone snage Live Activity na iPhone uređaju Plivanje Plivanje u bazenu ili na otvorenoj vodi Prilagođeni treninzi za bazensko plivanje Automatsko prepoznavanje stila plivanja Detekcija plivanja daskom (kickboard) Prosječan tempo, ukupna distanca i broj isplivanih dužina Dodatni treninzi Skijanje Veslanje na otvorenom Veslanje na dasci (paddling) Golf Hodanje Eliptični trenažer Veslački trenažer Stepper HIIT trening Joga Funkcionalni trening snage Ples Hlađenje (cooldown) Trening za core Pilates Tai Chi Trening u invalidskim kolicima Kik-boks Multisport Ostalo |
| Uzrast | Odrasli |
| SIM kartica | Ne |
| Senzori | Senzor kiseonika u krvi Senzor temperature Kompas Uvek aktivan visinomer Akcelerometar Žiroskop Senzor ambijentalnog svetla Dubinomerni senzor do 6 metara Senzor temperature vode |
| Ostale karakteristike | Digitalna krunica sa haptičkim odzivom Bočno dugme Dvostruki dodir Siri sa obradom podataka na uređaju |
| Boja kućišta | Zlatna |
| Boja narukvice | Roza |
| Dimenzije | 46 x 39 x 9.7 mm |
| Masa | 37.8 g |
| Baterija | Punjiva baterija |
| Ostalo | ECG app Praćenje ženskog zdravlja Aplikacija za praćenje unosa lekova Mindfulness app Aplikacija za praćenje buke Aplikacija za praćenje sna, uključujući faze spavanja Ocena kvaliteta sna Audio: Zvučnik Mikrofon Reprodukcija medija SOS Međunarodno pozivanje u hitnim slučajevima Detekcija sudara Detekcija pada Praćenje buke Backtrack funkcija L1 GPS GLONASS Galileo QZSS BeiDou Wi‑Fi 4 (802.11n) Podrška za 2.4GHz i 5GHz Wi‑Fi mreže Bluetooth 5.3 Čip Ultra Wideband druge generacije Apple Pay GymKit Podrška za Apple Watch za decu Međunarodni roaming VoiceOver Zoom Povećanje kontrasta Filteri boja Veličina teksta Podebljani tekst Smanjenje pokreta AssistiveTouch Prilagođavanje dodira Automatsko odgovaranje na pozive Balans jačine zvuka Live Speech Taptic Time Kompatibilnost: iPhone 11 ili noviji modeli, uključujući iPhone SE (2. generacija ili noviji), sa iOS 26 ili novijim. Obim isporuke: Apple Watch Series 11 Kaiš Apple Watch magnetni brzi punjač sa USB‑C kablom (1 m) |
| Opis | Watch Series 11 GPS 46mm Rose Gold Aluminium Case with Light Blush Sport Band - M/L |
| EAN | 195950631968 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 16.42EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
APPLE Watch Ultra2 v2 Cellular 49mm Natural Titanium Case with Blue Trail Loop - M/L (mx4l3se/a)
Dijagonala ekrana: 3.81 cm (1.5") - Tip ekrana: AMOLED - Rezolucije ekrana: 480 x 480 piksela
Vodootporan IP68, 1.83inch TFT ekran/240*284pxs, 210mAh Lithium-ion baterija, 3h punjenje baterije, 5-7 dana trajanje baterije, Magnetno punjenje, 48....
APPLE Watch Ultra2 v2 Cellular 49mm Black Titanium Case with Dark Green Alpine Loop - Medium (mx4r3se/a)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana