Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Rezolucija ekrana: 446 x 374 Operativni sistem: watchOS Ostalo: Always-On display Mreža - GSM mreža: Da Procesor / Čipset - Procesor: Apple S10 Memorija - Unutrašnja memorija: 64GB Povezivost - Wi-Fi: 2.4GHz/ 5GHz,Wi-Fi 4 (802.11n) Bluetooth: 5.3 Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Praćenje aktivnosti - Brojač koraka: Da Pređena distanca: Da Praćenje sna: Da Modovi vežbanja: Preko 20 sportskih režima Ostale karakteristike - Servisi poruka: Da Dodatne funkcije: Hitni SOS Senzori: Beidou,GALILEO,GLONASS,GPS,QZSS GPS navigacija: Da Vodotpornost: IP6X Baterija - Tip: Litijum-jonska Fizičke karakteristike - Dimenzije: 42mm x 36mm x 9.7mm Masa: 30.3g Boja: Roze-zlatna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Napomena: Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije
Maloprodajna cijena: 589.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
471.27 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 446 x 374 |
| Operativni sistem | watchOS |
| Ostalo | Always-On display |
| Mreža | |
| GSM mreža | Da |
| Procesor / Čipset | |
| Procesor | Apple S10 |
| Memorija | |
| Unutrašnja memorija | 64GB |
| Povezivost | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 2.4GHz/ 5GHz |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostale karakteristike | |
| Servisi poruka | Da |
| Dodatne funkcije | Hitni SOS |
| Senzori | GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, Beidou |
| GPS navigacija | Da |
| Vodotpornost | IP6X |
| Praćenje aktivnosti | |
| Brojač koraka | Da |
| Pređena distanca | Da |
| Praćenje sna | Da |
| Modovi vežbanja | Preko 20 sportskih režima |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 42mm x 36mm x 9.7mm |
| Masa | 30.3g |
| Boja | Roze-zlatna |
Plaćanje na rate
Rata već od: 15.40EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ključne karakteristike: Displej 2.07" AMOLEDBluetooth telefonski pozivi150+ režima za vežbanjeTrajanje baterije do 24 danaP...
Dodatna silikonska narukvica u narančastoj boji za tvoj Xiaomi Smart Band 7! Osvježite izgled svoje pametne narukvice uz ugodnu zamjensku narukvicu s...
1.47″ AMOLED displej Ugrađen GPS, 100+ fitnes režima Baterija: 500mAh Wireless punjenje
SAMSUNG Galaxy Watch 8 Classic BT White SM-L500NZWAEUC
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana