Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 391.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
313.48 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 1.78 inča |
| Rezolucija ekrana | 368 x 448 |
| Operativni sistem | watchOS 26 |
| Ostalo | Media playback, Retina LTPO OLED, 1.000 nita maksimalna osvetljenost, Ion-X strengthened glass (2025 gen) |
| Ekran | |
| Rezolucija ekrana | 368 x 448 |
| Procesor / Čipset | |
| Procesor | Apple S10 |
| Memorija | |
| Unutrašnja memorija | 64GB |
| Povezivost | |
| Wi-Fi | Da, Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), LE (Low Energy) |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Praćenje aktivnosti | |
| Brojač koraka | Da |
| Pređena distanca | Da |
| Praćenje sna | Da |
| Ostale karakteristike | |
| Servisi poruka | iMessage |
| Dodatne funkcije | GLONASS, GPS, Apple pay, Hitni SOS, GALILEO, QZSS |
| Senzori | Gyro, Senzor temperature, Accelerometer, Senzor za vazdušni pritisak, Compass, Heart rate (2nd gen), Always-on altimeter |
| GPS navigacija | Da |
| Vodotpornost | Vodootporna do 50m dubine |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 44mm x 38mm x 10.7mm |
| Masa | 32.9g |
| Boja | Midnight |
| Materijal | Silikonska guma, Staklo, Aluminijumski okvir, Materijal objektiva - Kupolasti kristal safir |
| Pakovanje | Magnetic charging base |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
Plaćanje na rate
Rata već od: 10.24EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Veličina ekrana: 1.96'', Rezolucija: 416 x 496, Tip ekrana: OLED, Bluetooth, Baterija bežično punjenje: 80% za 30 min., trajanje do 24 sata, Interna m...
Ključne karakteristike: Displej 2.0" LCDBluetooth telefonski pozivi140+ režima za vežbanjePraćenje kiseonika u krvi, 24-ča...
Dijagonala ekrana: 3.35 cm (1.32") - Tehnologija ekrana: TFT - Rezolucije ekrana: 360 x 360 piksela
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana