Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Veličina ekrana: 1.96 inča Rezolucija ekrana: 496 x 416 Operativni sistem: watchOS 26 Ostalo: 2.000 nita maksimalna osvetljenost,Ion-X strengthened glass (2025 gen),Media playback,Retina LTPO3 OLED Procesor / Čipset - Procesor: Apple S10 Memorija - Unutrašnja memorija: 64GB Povezivost - Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b/g/n Bluetooth: 5.3 Bluetooth profili: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile),LE (Low Energy) NFC (Near Field Communication): Da Audio - Zvučnici: Da Praćenje aktivnosti - Brojač koraka: Da Pređena distanca: Da Praćenje sna: Da Modovi vežbanja: Preko 20 sportskih režima Ostale karakteristike - Servisi poruka: iMessage Dodatne funkcije: Hitni SOS,Merenje temperature,Merenje temperature (vode) Senzori: Accelerometer,Always-on altimeter,Compass,Gyro,Senzor otkucaja srca,Senzor za vazdušni pritisak,SpO2,VO2max GPS navigacija: Da Vodotpornost: IP6X Baterija - Tip: Litijum-jonska Fizičke karakteristike - Dimenzije: 46mm x 39mm x 9.7mm Masa: 37.8g Materijal: Aluminijumski okvir,Keramička / safirna zadnja strana,Staklo Boja: Roze-zlatni ram, roze narukvica Pakovanje: Magnetic charging base Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Napomena: Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije
Maloprodajna cijena: 550.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
440.20 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 1.96 inča |
| Rezolucija ekrana | 496 x 416 |
| Operativni sistem | watchOS 26 |
| Ostalo | Media playback, Ion-X strengthened glass (2025 gen), Retina LTPO3 OLED, 2.000 nita maksimalna osvetljenost |
| Procesor / Čipset | |
| Procesor | Apple S10 |
| Memorija | |
| Unutrašnja memorija | 64GB |
| Povezivost | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), LE (Low Energy) |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Praćenje aktivnosti | |
| Brojač koraka | Da |
| Pređena distanca | Da |
| Praćenje sna | Da |
| Modovi vežbanja | Preko 20 sportskih režima |
| Ostale karakteristike | |
| Servisi poruka | iMessage |
| Dodatne funkcije | Hitni SOS, Merenje temperature, Merenje temperature (vode) |
| Senzori | Senzor otkucaja srca, Gyro, Accelerometer, Senzor za vazdušni pritisak, SpO2, Compass, Always-on altimeter, VO2max |
| GPS navigacija | Da |
| Vodotpornost | IP6X |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 46mm x 39mm x 9.7mm |
| Masa | 37.8g |
| Materijal | Staklo, Aluminijumski okvir, Keramička / safirna zadnja strana |
| Pakovanje | Magnetic charging base |
| Boja | Roze-zlatni ram, roze narukvica |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
Plaćanje na rate
Rata već od: 14.39EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Veličina ekrana: 1.43 inča Rezolucija ekrana: 466 x 466 Ostalo: AMOLED ekran,326PPI,Poveziv sa Android 6.0 ili novijim,Povezi...
Veličina ekrana: 1.32", Povezivanje: Bluetooth, Kapacitet baterije: 250 mAh, Trajanje baterije: 72 h, Vodootpornost: IP68
Osnovne karakteristike - Veličina ekrana: 2 inča Rezolucija ekrana: 320 x 385 Operativni sistem: Xiaomi HyperOS Povezivost - Bluetooth: 5.3 Audio -...
Veličina ekrana: 1.96'', Rezolucija: 416 x 496, Tip ekrana: OLED, Bluetooth, Baterija bežično punjenje: 80% za 30 min., trajanje do 24 sata, Interna m...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana