Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 13.6 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.664 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness 500-nit,True Tone technology Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Apple Serija procesora: M Series Klasa procesora: Apple CPU Model procesora: M4 Broj jezgara procesora: 10 Radni takt procesora: 2.9 GHz (4.0 GHz) Proces izrade: 3nm Ostalo: 16-core Neural Engine Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: Objedinjena memorija Integrisano: 16GB Skladištenje podataka - SSD: 256GB Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Apple Model grafike: 8-core GPU Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Napomena: Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije Reklamacioni period: 12 meseci Neuralni procesor (NPU) - NPU model: Apple Neural Engine Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 38 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.3 Priključci / Slotovi - Thunderbolt: 2x Thunderbolt 4 DisplayPort priključci: Da preko Thunderbolta Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Napomena: Podrška za USB 4 standard preko Thunderbolta Bezbednost - Enkripcija: Da Čitač otiska prsta: Ugrađen Kamera - Rezolucija: 12 Megapiksela Snimanje videa: 1.920 x 1.080 Model: Center Stage camera Audio - Zvučnici: 2.0 Mikrofon: Three-mic array Ostalo: Dolby Atmos,Spatial audio Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Baterija - Tip: Litijum-polimerska Kapacitet baterije: 53.8Whr Softver - Operativni sistem: macOS Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: Apple Intelligence Fizičke karakteristike - Materijal: Aluminijum Dimenzije: 304.1mm x 215mm x 11.3mm Masa: 1.24kg Opis boje: Starlight Pakovanje: EU Duckhead adapter,Punjač,USB C - MagSafe 3 kabl Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): MagSafe 30W (Tip C)
Maloprodajna cijena: 1587.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1269.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 13.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.560 x 1.664 |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | 100% DCI-P3 Color Space, High-brightness 500-nit, True Tone technology |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Apple |
| Serija procesora | M Series |
| Klasa procesora | Apple CPU |
| Model procesora | M4 |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Radni takt procesora | 2.9 GHz (4.0 GHz) |
| Proces izrade | 3nm |
| Ostalo | 16-core Neural Engine |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | Objedinjena memorija |
| Integrisano | 16GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 256GB |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Apple |
| Model grafike | 8-core GPU |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Apple Neural Engine |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 38 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Napomena | Podrška za USB 4 standard preko Thunderbolta |
| Bezbednost | |
| Enkripcija | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 12 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.920 x 1.080 |
| Model | Center Stage camera |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Three-mic array |
| Ostalo | Dolby Atmos, Spatial audio |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Kapacitet baterije | 53.8Whr |
| Softver | |
| Operativni sistem | macOS |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Apple Intelligence |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 304.1mm x 215mm x 11.3mm |
| Masa | 1.24kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Opis boje | Starlight |
| Pakovanje | USB C - MagSafe 3 kabl, Punjač, EU Duckhead adapter |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | MagSafe 30W (Tip C) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 41.50EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DELL Pro 14 Premium 14 inch FHD+ 400nits Core Ultra 7 266V 16GB 512GB SSD Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport laptop
(Core 7) ThinkBook 16 G9 IRL (ARCTIC GREY), 16" (1920x1200) AG IPS 400nits, Intel Core 7 240H(10C/16T, 5.2GHz,24MB), DDR5 16GB (+free SLOT), M.2 512GB...
GIGABYTE A16 CVH 16 inch FHD+ 165Hz 300nits i7-13620H 16GB 1TB SSD GeForce RTX 5060 8GB Backlit Win11Home gaming laptop
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2911 (15.6 inča FHD, Core 5 120U, 16GB, SSD 512GB) laptop
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 45% NTSC col...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana