Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Dijagonala ekrana 6.5'', Rezolucija: 2736 x 1260 120Hz, Ekran: Super Retina XDR OLED, RAM (memorija) 12GB, Interna memorija 256GB, Interfejs za punjenje USB-C
Maloprodajna cijena: 1248.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 300.00EUR
999.00
EUR
1299.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dizajn | Monoblok |
| Tip | Smartphone - Pametni telefon |
| Boja | Crna |
| Dijagonala ekrana | 6.5" |
| Karakteristike ekrana | Gustina ekrana: ~460 ppi Rezolucija: 2736 x 1260 Osvetljenje ekrana: 1000 niti (typ),1600 niti (HDR), 3000 niti (peak) Odnos stranica: 19.5 : 9 Always-On display Adaptivno osvežavanje ekrana do 120 Hz Dynamic Island Super Retina XDR OLED Oleofobni premaz otporan na otiske prstiju |
| Operativni sistem | iOS |
| Verzija operativnog sistema | iOS 26 |
| RAM (memorija) | 12 GB |
| Opis procesora | Hexa-core (2x4.26 GHz + 4xX.X GHz) |
| Čipset | Apple A19 Pro (3 nm) |
| Grafika | Apple GPU (5-core graphics) |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširenje interne memorije | Bez mogućnosti proširenja |
| Opis zadnje kamere | 48 MP, f/1.6, 26mm (wide), 1/1.56", 1.0µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS Features: Dual-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama) Video: 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps, HDR, Dolby Vision HDR (up to 60fps), stereo sound rec. |
| Stabilizacija | Elektronska (EIS) i Optička stabilizacija (OIS) |
| Opis prednje kamere | 18 MP multi-aspect, f/1.9, (wide), PDAF, OIS SL 3D, (depth/biometrics sensor) Features: HDR, Dolby Vision HDR, 3D (spatial) audio, stereo sound rec. Video: 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120fps, gyro-EIS |
| Senzori | Face ID Akcelerometar Žiroskop Senzor blizine Kompas Barometar |
| Bluetooth | Da |
| Opis Bluetooth | 6.0, A2DP, LE |
| Opis GPS | GPS, GALILEO, GLONASS, QZSS, BDS, NavIC |
| Wi-Fi | Da |
| Opis Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, hotspot |
| Interfejs za punjenje | USB-C |
| Radio | Ne |
| NFC | Da |
| Izlaz za slušalice | Ne |
| Snaga bežičnog punjenja | 20W |
| Otpornost na prašinu i vodu | IP68 |
| SIM slot tip | eSIM |
| eSIM | Da |
| 4G (LTE) | Da |
| 5G mreža | Da |
| Dimenzije | 156.2 x 74.7 x 5.6 mm |
| Masa | 165 g |
| Brend | Apple |
Plaćanje na rate
Rata već od: 32.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Galaxy S25 12GB/256GB Silver Shadow SM-S931BZSGEUC
Ključne karakteristike: Sistem AI kamera od 200MP pro-gradeProcesor: MediaTek Dimensity 7300-UltraBaterija: 5110mAh, do 45W...
SAMSUNG Galaxy A17 4GB/128GB Black SM-A175FZKBEUC
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana